Ogłoszenie PDF Drukuj Email

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

ogloszenie


Ogłoszenie o  sprzedaży przyczepy ciężarowej rolniczej

 

 

OGŁOSZENIE

Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie  informuje, że przeznacza do sprzedaży przyczepę ciężarową rolniczą SANOK D-44.

Pojazd można oglądać w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych  przy ul. Bartosza 7  w Odolanowie w dni robocze w godz. 7:00-15:00 do dnia 18 września 2020 roku po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.Dane pojazdu:
Marka/model/typ  : SANOK D-44
Rodzaj pojazdu: przyczepa  ciężarowa rolnicza
Rok produkcji: 1970
Numer identyfikacyjny pojazdu: 13500
Masa własna: 1500 kg
Maksymalna masa całkowita : 4500 kg       
Liczba osi: 2
Dopuszczalna ładowność: 3600 kg

Kontakt telefoniczny pod numerem: 603 916 750

 


 

ogloszenie

 

 

 


 

OGŁOSZENIE

Zakład Usług Komunalnych ul. Bartosza 7 w Odolanowie, informuje mieszkańców m. Świeca I, Świeca II, Nadstawki, Huta, Trzcieliny, Grochowiska, Garki, Boników, iż mogą wystąpić utrudnienia w dostawie wody w dniu 19 - 21.06.2020r. w związku z modernizacją studni głębinowej na SUW w Świecy.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

Informacja dla odbiorców wody

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca maja 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane (uśrednione) na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Faktury dotyczą mieszkańców miejscowości:

Tarchały Wielkie, Gorzyce Małe, Gliśnica, Baby, Uciechów, Raczyce,

Odolanów ulice: Kaliska, Osiedle Wojska Polskiego.

Z poważaniem

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie

 


 

INFORMACJA

W związku z umorzeniem opłat za rezerwacje miejsca handlowego na targowisku w Odolanowie w miesiącu kwietniu 2020 roku, Zakład Usług Komunalnych w Odolanowie informuje o konieczności odbioru faktur za II kwartał 2020 roku, tj. za miesiąc maj i czerwiec do dnia 15.05.2020 roku, co będzie równoznaczne z potwierdzeniem kontynuacji i rezerwacji miejsc handlowych.

Nieodebranie faktury do dnia 15.05.2020 jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca handlowego na targowisku w Odolanowie. Po tym terminie, miejsca handlowe zostaną wydzierżawione innym chętnym handlującym.

Zgodnie z zarządzeniem nr 1/2020 Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie z dnia 25.02.2020 roku dotyczącym reorganizacji targowiska, przy odbiorze faktur za II kwartał 2020 roku nastąpi podpisanie nowej umowy rezerwacji miejsc na targowisku w Odolanowie.

W celu odbioru faktur oraz podpisania stosownej Umowy należy udać się do siedziby biura targowiska przy ul. Bartosza 7 w Odolanowie w terminie od 04.05.2020 do 15.05.2020.

Z poważaniem
Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 


ogloszenie

 

 

 


 

INFORMACJA DLA ODBIORCÓW WODY

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca kwietnia 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Faktury dotyczą mieszkańców miejscowości:

Wierzbno, Nabyszyce, Tarchały Małe, Boników, Garki, Świeca, Huta, Nadstawki.

Odolanów ulice: Rynek. Pl. Kościuszki, Wiosny Ludów, Zamkowa, 1-go Maja, L. Namysł, Cofalskiego, Słoneczna, Bartosza, Fr. Sójki, M. Kopernika, Parkowa, Krotoszyńska, Dworcowa, Ceglana, Leśna, Kaliska, Kurochowska, Zacisze, Chwaliszewska, Polna, Krótka, Sadowa, Gimnazjalna, Strzelecka, Wiatraczna, Ogrodowa, Wiosenna, Dębowa, Sosnowa, Jarzębinowa, Klonowa, Świerkowa, Wierzbowa, Jodłowa, Trzy Mosty, Kwiatowa, Przemysłowa, Osiedlowa, Raszkowska, Piszczygłowy, Nowa, Wąska.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 


 

INFORMACJA

Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowie Wielkopolskim wydanymi w związku z występującym zagrożeniem koronawirusem SARS CoV-02, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie z polecenia Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów informuje, iż od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje całkowity zakaz handlu na targowisku zlokalizowanym przy
ul. Franciszka Sójki w Odolanowie.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 

 


 

INFORMACJA

ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM SPRAWY URZĘDOWE W ZAKŁADZIE USŁUG KOMUNALNYCH W ODOLANOWIE, UL. BARTOSZA 7,
KTÓRE NIE WYMAGAJĄ NATYCHMIASTOWEGO ROZPATRZENIA PROSIMY ZAŁATWIAĆ TELEFONICZNIE LUB PRZEZ INTERNET

TEL. 62 733 13 14

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych 

 

INFORMACJA

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca marca 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Odczyty dotyczą mieszkańców Odolanowa, przy ulicy:

Ostrowska, Poznańska, Nadbaryczna, Boczna, Pl. Św. Barbary, Dąbrówki, Spokojna, Zborowiecka, Łąkowa, Piaskowa, Kręta, Mostowa.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 


 

INFORMACJA

W związku z wprowadzeniem przez administrację rządową zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób spowodowanego występującym zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobieżenia
rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje, iż  od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje zakaz handlu na targowisku zlokalizowanym
przy ul. Franciszka Sójki w Odolanowie z wyłączeniem stoisk handlu z artykułami spożywczymi oraz artykułami chemii gospodarczej
i drogerii, z zaleceniem bezwzględnego przestrzegania zasad higieny oraz ograniczenia kontaktów międzyludzkich.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych
 

Zakład Usług Komunalnych ul. Bartosza 7 w Odolanowie, informuje mieszkańców m. Odolanów ul. L Namysł od nr 29 – 41 A oraz ul. Słoneczna 1, 1C, 1D, 2, iż nastąpi brak wody w dniu 15.04.2019 ( poniedziałek ) od godz. 8:00 do 19:00.

Utrudnienia związane są z przebudową sieci wodociągowej w ul. L. Namysł.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
26 października 2021
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Jeśli  zauważyłeś jakies podejrzane wycieki wody (awarie)

Zadzwoń 605 413 415